Hlavní město Praha

1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
2. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
3. Gymnázium Botičská Praha 2
4. 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
5. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
6. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
7. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
8. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
9. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
10. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
11. Gymnázium Litoměřická Praha 9
12. Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
13. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
14. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
15. Gymnázium Špitálská Praha 9
16. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
17. Gymnázium Českolipská Praha 9
18. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
19. Karlínské gymnázium Praha 8
20. Gymnázium Sázavská Praha 2
21. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
22. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
23. Gymnázium Chodovická Praha 9
24. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
25. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
26. Gymnázium Postupická Praha 4
27. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
28. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
29. Nový Porg gymnázium Praha 8
30. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
31. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
32. Gymnázium Čakovice Praha 9
33. Gymnázium Ústavní Praha 8
34. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
35. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
36. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
37. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
38. Trojské gymnázium Praha 7
39. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
40. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
41. Gymnázium Německé školy v Praze 5
42. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
43. Gymnáziu Altis
44. Gymnázium Duhovka, Praha 7
45. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
46. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
47. Gymnázium Opatov Praha 4
48. Gymnázium Písnická Praha 4
49. Gymnasium Jižní Město Praha 4
50. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
51. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
52. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
53. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
54. Gymnázium Voděradská Praha 10
55. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
56. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
57. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
58. Křesťanské gymnázium Praha 10
59. Gymnázium Omská Praha 10
60. Gymnázium Přípotoční Praha 10
61. Akademické gymnázium Praha 1
62. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
63. EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
64. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1
65. Malostranské gymnázium Praha 1

Jihočeský kraj

1. Česko-anglické gymnázium České Budějovice
2. Gymnázium Vodňany
3. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
4. Gymnázium Třeboň
5. Gymnázium České Budějovice
6. Gymnázium Český Krumlov
7. České reálné gymnázium České Budějovice
8. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
9. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
10. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
11. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
12. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
13. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk, Pivovarská 69
14. Gymnázium Soběslav
15. Gymnázium Strakonice
16. Gymnázium Písek
17. Gymnázium Prachatice
18. Gymnázium Dačice
19. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
20. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
21. Gymnázium Trhové Sviny
22. Gymnázium Týn nad Vltavou
23. Gymnázium Benešov

Jihomoravský kraj

1. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
2. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
3. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
4. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
5. Gymnázium Boskovice
6. Gymnázium Tišnov
7. Gymnázium Brno, Křenová 36
8. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
9. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
10. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
11. Gymnázium Brno, Elgartova 3
12. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
13. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
14. Gymnázium Velké Pavlovice
15. Gymnázium Hády Brno
16. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
17. Biskupské gymnázium Brno
18. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
19. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
20. Gymnázium Vyškov
21. Gymnázium Moravský Krumlov
22. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
23. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
24. Gymnázium Bučovice
25. Gymnázium Šlapanice
26. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
27. Gymnázium Židlochovice
28. Moravské gymnázium Brno
29. I. Německé zemské gymnázium Brno
30. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
31. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
32. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
33. Gymnázium Brno-Řečkovice
34. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
35. Gymnázium J. G. Mendela Brno
36. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
37. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
38. EKO gymnázium Brno, o.p.s.
39. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
40. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno

Karlovarský kraj

1. Gymnázium Sokolov
2. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
3. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
4. Gymnázium Ostrov
5. První české gymnázium v Karlových Varech
6. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
7. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
8. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
9. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
10. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Katolické gymnázium Třebíč
2. Gymnázium Žďár nad Sázavou
3. Gymnázium Havlíčkův Brod
4. Gymnázium Chotěboř
5. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
6. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
7. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
8. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
9. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
10. Gymnázium Velké Meziříčí
11. Gymnázium Pelhřimov
12. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
13. Gymnázium Jihlava
14. Gymnázium Třebíč
15. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
16. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
17. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
18. Gymnázium Pacov

Královéhradecký kraj

1. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
2. Gymnázium Broumov
3. Gymnázium Nový Bydžov
4. Jiráskovo gymnázium Náchod
5. Lepařovo gymnázium Jičín
6. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
7. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
8. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
9. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
10. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
11. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
12. Gymnázium Trutnov
13. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
14. Gymnázium Dobruška
15. Gymnázium Vrchlabí
16. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
17. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
18. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
19. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové

Liberecký kraj

1. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
2. Gymnázium I. Olbrachta Semily
3. Gymnázium Frýdlant
4. Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
5. Gymnázium Turnov
6. Gymnázium a SOŠPg, Liberec, Jeronýmova 425/27
7. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
8. Podještědské gymnázium Liberec
9. Gymnázium Tanvald
10. Gymnázium Jablonec nad Nisou
11. Gymnázium Česká Lípa
12. Gymnázium Mimoň

Moravskoslezský kraj

1. Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
2. Slezské gymnázium Opava
3. Gymnázium Krnov
4. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
5. Mendelovo gymnázium v Opavě
6. Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace
7. Masarykovo gymnázium Příbor
8. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
9. Gymnázium Komenského, Havířov
10. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
11. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
12. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
13. Gymnázium Třinec
14. Gymnázium Havířov - Podlesí
15. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
16. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
17. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
18. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
19. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
20. Matiční gymnázium Ostrava
21. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
22. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
23. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
24. EDUCAnet gymnázium Ostrava
25. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
26. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
27. Biskupské gymnázium v Ostravě
28. Gymnázium Nový Jičín
29. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
30. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
31. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
32. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
33. Gymnázium Karviná
34. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
35. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
36. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
37. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
38. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
39. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
40. Gymnázium Rýmařov
41. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, příspěvková organizace
42. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál

Olomoucký kraj

1. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
2. Gymnázium Uničov
3. Gymnázium Jeseník
4. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
5. Gymnázium Jana Opletala Litovel
6. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
7. Gymnázium Zábřeh
8. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
9. Slovanské gymnázium Olomouc
10. Gymnázium Šumperk
11. Gymnázium Olomouc - Hejčín
12. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově
13. Gymnázium Kojetín
14. Gymnázium Šternberk
15. Základní škola a Gymnázium města Konice
16. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
17. Gymnázium Lipník nad Bečvou
18. Gymnázium Hranice
19. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
20. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Pardubický kraj

1. Gymnázium Česká Třebová
2. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
3. Gymnázium Mozartova, Pardubice
4. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
5. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
6. Gymnázium Ústí nad Orlicí
7. Gymnázium Jevíčko
8. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
9. Gymnázium Polička
10. Gymnázium Žamberk
11. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
12. Gymnázium Svitavy
13. Gymnázium Vysoké Mýto
14. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
15. Gymnázium Moravská Třebová
16. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
17. Sportovní gymnázium Pardubice
18. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
19. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
20. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
2. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
3. Gymnázium Blovice
4. Církevní gymnázium Plzeň
5. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
6. Masarykovo gymnázium Plzeň
7. Gymnázium Plzeň
8. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
9. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
10. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
11. Gymnázium Stříbro
12. Gymnázium Tachov
13. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem
14. Sportovní gymnázium Plzeň
15. Gymnázium Sušice
16. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov

Středočeský kraj

1. Sportovní gymnázium Kladno
2. Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
3. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
4. Gymnázium Jana Palacha Mělník
5. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
6. Gymnázium Kladno
7. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
8. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
9. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
10. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
11. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
12. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
13. Open Gate gymnázium Říčany
14. Gymnázium Vlašim
15. Gymnázium Příbram
16. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
17. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
18. Sunny Canadian International School
19. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
20. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
21. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
22. Gymnázium Říčany
23. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
24. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
25. Gymnázium Mnichovo Hradiště
26. Gymnázium Čelákovice
27. Gymnázium Mladá Boleslav
28. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
29. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
30. Gymnázium Český Brod
31. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
32. Gymnázium Kolín
33. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.
34. Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Ústecký kraj

1. Gymnázium Lovosice
2. Gymnázium Rumburk
3. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
4. Gymnázium Chomutov
5. Podkrušnohorské gymnázium Most
6. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
7. Gymnázium Varnsdorf
8. Gymnázium Žatec
9. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
10. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
11. Gymnázium Kadaň
12. Gymnázium Teplice
13. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
14. Gymnázium Děčín
15. Gymnázium Roudnice nad Labem
16. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
17. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
18. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
19. Gymnázium Podbořany
20. Gymnázium Česká Kamenice
21. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice

Zlínský kraj

1. Gymnázium Otrokovice
2. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
3. Stojanovo gymnázium Velehrad
4. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
5. Gymnázium Valašské Klobouky
6. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
7. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
8. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
9. Masarykovo gymnázium Vsetín
10. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
11. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
12. Gymnázium Kroměříž
13. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
14. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
15. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice