Hlavní město Praha

1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
2. Gymnázium Botičská Praha 2
3. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
4. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
5. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
6. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
7. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
8. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
9. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
10. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
11. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
12. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
13. Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
14. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
15. Gymnázium Špitálská Praha 9
16. Gymnázium Litoměřická Praha 9
17. Gymnázium Českolipská Praha 9
18. Gymnázium Chodovická Praha 9
19. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
20. Gymnázium Čakovice Praha 9
21. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
22. Nový Porg gymnázium Praha 8
23. Karlínské gymnázium Praha 8
24. Gymnázium Ústavní Praha 8
25. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
26. Trojské gymnázium Praha 7
27. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
28. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
29. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
30. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
31. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
32. Gymnázium Německé školy v Praze 5
33. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
34. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
35. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
36. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
37. Gymnáziu Altis
38. Gymnázium Duhovka, Praha 7
39. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
40. Gymnázium Postupická Praha 4
41. Gymnázium Písnická Praha 4
42. Gymnázium Opatov Praha 4
43. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
44. Gymnasium Jižní Město Praha 4
45. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
46. 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
47. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
48. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
49. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
50. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
51. Gymnázium Sázavská Praha 2
52. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
53. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
54. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
55. Křesťanské gymnázium Praha 10
56. Gymnázium Voděradská Praha 10
57. Gymnázium Přípotoční Praha 10
58. Gymnázium Omská Praha 10
59. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
60. EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
61. Akademické gymnázium Praha 1
62. Malostranské gymnázium Praha 1
63. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
64. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1
65. Gymnázium Jana Palacha Praha 1

Jihočeský kraj

1. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
2. České reálné gymnázium České Budějovice
3. Gymnázium Vodňany
4. Česko-anglické gymnázium České Budějovice
5. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk, Pivovarská 69
6. Gymnázium Třeboň
7. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
8. Gymnázium Český Krumlov
9. Gymnázium Strakonice
10. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
11. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
12. Gymnázium Soběslav
13. Gymnázium Prachatice
14. Gymnázium Písek
15. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
16. Gymnázium Dačice
17. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
18. Gymnázium Týn nad Vltavou
19. Gymnázium Trhové Sviny
20. Gymnázium České Budějovice
21. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
22. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
23. Gymnázium Benešov

Jihomoravský kraj

1. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
2. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
3. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
4. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
5. Gymnázium Brno, Křenová 36
6. Gymnázium Tišnov
7. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
8. Gymnázium Brno, Elgartova 3
9. Gymnázium Boskovice
10. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
11. Biskupské gymnázium Brno
12. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
13. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
14. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
15. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
16. Gymnázium Moravský Krumlov
17. Gymnázium Vyškov
18. Gymnázium Bučovice
19. Gymnázium Velké Pavlovice
20. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
21. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
22. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
23. Gymnázium Židlochovice
24. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
25. Gymnázium Šlapanice
26. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
27. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
28. Moravské gymnázium Brno
29. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
30. I. Německé zemské gymnázium Brno
31. Gymnázium Brno-Řečkovice
32. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
33. Gymnázium J. G. Mendela Brno
34. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
35. Gymnázium Hády Brno
36. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
37. EKO gymnázium Brno, o.p.s.
38. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
39. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
40. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín

Karlovarský kraj

1. Gymnázium Sokolov
2. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
3. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
4. První české gymnázium v Karlových Varech
5. Gymnázium a Střední odborná škola Aš
6. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
7. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
8. Gymnázium Ostrov
9. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
10. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně

Kraj Vysočina

1. Gymnázium Havlíčkův Brod
2. Katolické gymnázium Třebíč
3. Gymnázium Žďár nad Sázavou
4. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
5. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
6. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
7. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
8. Gymnázium Chotěboř
9. Gymnázium Jihlava
10. Gymnázium Velké Meziříčí
11. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
12. Gymnázium Třebíč
13. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
14. Gymnázium Pelhřimov
15. Gymnázium Pacov
16. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
17. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
18. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Královéhradecký kraj

1. Jiráskovo gymnázium Náchod
2. Gymnázium Nový Bydžov
3. Lepařovo gymnázium Jičín
4. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
5. Gymnázium Broumov
6. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
7. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
8. Gymnázium Vrchlabí
9. Gymnázium Trutnov
10. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
11. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
12. Gymnázium Dobruška
13. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
14. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
15. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
16. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
17. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
18. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové
19. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové

Liberecký kraj

1. Gymnázium Frýdlant
2. Gymnázium I. Olbrachta Semily
3. Gymnázium Jablonec nad Nisou
4. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
5. Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
6. Gymnázium Turnov
7. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
8. Podještědské gymnázium Liberec
9. Gymnázium a SOŠPg, Liberec, Jeronýmova 425/27
10. Gymnázium Tanvald
11. Gymnázium Mimoň
12. Gymnázium Česká Lípa

Moravskoslezský kraj

1. Slezské gymnázium Opava
2. Masarykovo gymnázium Příbor
3. Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
4. Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace
5. Matiční gymnázium Ostrava
6. Mendelovo gymnázium v Opavě
7. Gymnázium Krnov
8. Gymnázium Komenského, Havířov
9. Gymnázium Havířov - Podlesí
10. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
11. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
12. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
13. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
14. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
15. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
16. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
17. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
18. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
19. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
20. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
21. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
22. EDUCAnet gymnázium Ostrava
23. Biskupské gymnázium v Ostravě
24. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
25. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
26. Gymnázium Nový Jičín
27. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
28. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
29. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
30. Gymnázium Karviná
31. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
32. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
33. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
34. Gymnázium Třinec
35. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
36. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
37. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
38. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
39. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
40. Gymnázium Rýmařov
41. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál
42. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Gymnázium Jeseník
2. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
3. Gymnázium Uničov
4. Gymnázium Zábřeh
5. Základní škola a Gymnázium města Konice
6. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
7. Gymnázium Olomouc - Hejčín
8. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
9. Gymnázium Šumperk
10. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
11. Gymnázium Lipník nad Bečvou
12. Gymnázium Kojetín
13. Gymnázium Hranice
14. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
15. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově
16. Gymnázium Šternberk
17. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
18. Slovanské gymnázium Olomouc
19. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
20. Gymnázium Jana Opletala Litovel

Pardubický kraj

1. Gymnázium Česká Třebová
2. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
3. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
4. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
5. Gymnázium Mozartova, Pardubice
6. Gymnázium Ústí nad Orlicí
7. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
8. Gymnázium Svitavy
9. Gymnázium Žamberk
10. Gymnázium Vysoké Mýto
11. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
12. Gymnázium Polička
13. Gymnázium Moravská Třebová
14. Gymnázium Jevíčko
15. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
16. Sportovní gymnázium Pardubice
17. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
20. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium Blovice
2. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
3. Církevní gymnázium Plzeň
4. Gymnázium Tachov
5. Gymnázium Stříbro
6. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
7. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem
8. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
9. Sportovní gymnázium Plzeň
10. Masarykovo gymnázium Plzeň
11. Gymnázium Plzeň
12. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
13. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
14. Gymnázium Sušice
15. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
16. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov

Středočeský kraj

1. Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
2. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
3. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
4. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
5. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
6. Gymnázium Kladno
7. Gymnázium Jana Palacha Mělník
8. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
9. Sportovní gymnázium Kladno
10. Gymnázium Příbram
11. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
12. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
13. Gymnázium Kolín
14. Gymnázium Joachima Barranda Beroun
15. Sunny Canadian International School
16. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
17. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
18. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
19. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
20. Open Gate gymnázium Říčany
21. Gymnázium Říčany
22. Gymnázium Čelákovice
23. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
24. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
25. Gymnázium Mnichovo Hradiště
26. Gymnázium Mladá Boleslav
27. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
28. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
29. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
30. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
31. Gymnázium Český Brod
32. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
33. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.
34. Gymnázium Vlašim

Ústecký kraj

1. Gymnázium Rumburk
2. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
3. Gymnázium Lovosice
4. Gymnázium Varnsdorf
5. Gymnázium Žatec
6. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
7. Gymnázium Děčín
8. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
9. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
10. Gymnázium Teplice
11. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
12. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
13. Podkrušnohorské gymnázium Most
14. Gymnázium Podbořany
15. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
16. Gymnázium Roudnice nad Labem
17. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
18. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
19. Gymnázium Kadaň
20. Gymnázium Chomutov
21. Gymnázium Česká Kamenice

Zlínský kraj

1. Gymnázium Valašské Klobouky
2. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
3. Gymnázium Otrokovice
4. Stojanovo gymnázium Velehrad
5. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
6. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
7. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
8. Masarykovo gymnázium Vsetín
9. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
10. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
11. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
12. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice
13. Gymnázium Kroměříž
14. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
15. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov