Hlavní město Praha

1. Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
2. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
3. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
4. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
5. Gymnázium Botičská Praha 2
6. Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
7. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
8. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
9. Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
10. Gymnázium Litoměřická Praha 9
11. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
12. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
13. Gymnázium Českolipská Praha 9
14. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
15. Gymnázium Špitálská Praha 9
16. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
17. Gymnázium Sázavská Praha 2
18. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
19. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
20. Karlínské gymnázium Praha 8
21. Gymnázium Chodovická Praha 9
22. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
23. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
24. Gymnázium Postupická Praha 4
25. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
26. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
27. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
28. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
29. Gymnázium Čakovice Praha 9
30. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
31. Nový Porg gymnázium Praha 8
32. Gymnázium Ústavní Praha 8
33. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
34. Trojské gymnázium Praha 7
35. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
36. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
37. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
38. Gymnázium Německé školy v Praze 5
39. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
40. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
41. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
42. Gymnáziu Altis
43. Gymnázium Duhovka, Praha 7
44. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
45. Gymnázium Písnická Praha 4
46. Gymnázium Opatov Praha 4
47. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
48. Gymnasium Jižní Město Praha 4
49. 1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
50. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
51. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
52. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
53. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
54. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
55. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
56. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
57. Křesťanské gymnázium Praha 10
58. Gymnázium Voděradská Praha 10
59. Gymnázium Přípotoční Praha 10
60. Gymnázium Omská Praha 10
61. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
62. EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.
63. Akademické gymnázium Praha 1
64. Malostranské gymnázium Praha 1
65. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1

Jihočeský kraj

1. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
2. Gymnázium Vodňany
3. Gymnázium Třeboň
4. Česko-anglické gymnázium České Budějovice
5. České reálné gymnázium České Budějovice
6. Gymnázium Český Krumlov
7. Gymnázium České Budějovice
8. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
9. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
10. Gymnázium Soběslav
11. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
12. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
13. Gymnázium Strakonice
14. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
15. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk, Pivovarská 69
16. Gymnázium Prachatice
17. Gymnázium Písek
18. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
19. Gymnázium Dačice
20. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
21. Gymnázium Týn nad Vltavou
22. Gymnázium Trhové Sviny
23. Gymnázium Benešov

Jihomoravský kraj

1. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
2. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
3. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
4. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
5. Gymnázium Boskovice
6. Gymnázium Tišnov
7. Gymnázium Brno, Křenová 36
8. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
9. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
10. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
11. Gymnázium Brno, Elgartova 3
12. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
13. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
14. Gymnázium Hády Brno
15. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
16. Gymnázium Velké Pavlovice
17. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
18. Biskupské gymnázium Brno
19. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
20. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
21. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
22. Gymnázium Vyškov
23. Gymnázium Moravský Krumlov
24. Gymnázium Bučovice
25. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
26. Gymnázium Židlochovice
27. Gymnázium Šlapanice
28. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích
29. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
30. Moravské gymnázium Brno
31. I. Německé zemské gymnázium Brno
32. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
33. Gymnázium Brno-Řečkovice
34. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
35. Gymnázium J. G. Mendela Brno
36. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
37. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
38. EKO gymnázium Brno, o.p.s.
39. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
40. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno

Karlovarský kraj

1. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
2. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
3. Gymnázium Sokolov
4. První české gymnázium v Karlových Varech
5. Gymnázium Ostrov
6. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
7. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
8. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
9. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
10. Gymnázium a Střední odborná škola Aš

Kraj Vysočina

1. Gymnázium Žďár nad Sázavou
2. Katolické gymnázium Třebíč
3. Gymnázium Havlíčkův Brod
4. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
5. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou
6. Gymnázium Chotěboř
7. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
8. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou
9. Gymnázium Pelhřimov
10. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
11. Gymnázium Velké Meziříčí
12. Gymnázium Třebíč
13. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
14. Gymnázium Jihlava
15. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
16. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
17. Gymnázium Pacov
18. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava

Královéhradecký kraj

1. Gymnázium Broumov
2. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
3. Gymnázium Nový Bydžov
4. Jiráskovo gymnázium Náchod
5. Lepařovo gymnázium Jičín
6. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
7. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
8. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
9. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
10. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
11. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
12. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
13. Gymnázium Trutnov
14. Gymnázium Vrchlabí
15. Gymnázium Dobruška
16. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
17. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
18. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
19. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové

Liberecký kraj

1. Gymnázium I. Olbrachta Semily
2. Gymnázium Frýdlant
3. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
4. Gymnázium F. X. Šaldy Liberec
5. Gymnázium Turnov
6. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
7. Podještědské gymnázium Liberec
8. Gymnázium a SOŠPg, Liberec, Jeronýmova 425/27
9. Gymnázium Tanvald
10. Gymnázium Jablonec nad Nisou
11. Gymnázium Mimoň
12. Gymnázium Česká Lípa

Moravskoslezský kraj

1. Slezské gymnázium Opava
2. Gymnázium Krnov
3. Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace
4. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
5. Gymnázium, Český Těšín, příspěvková organizace
6. Mendelovo gymnázium v Opavě
7. Gymnázium Komenského, Havířov
8. Masarykovo gymnázium Příbor
9. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
10. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
11. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
12. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
13. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
14. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
15. Gymnázium Třinec
16. Gymnázium Havířov - Podlesí
17. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
18. Matiční gymnázium Ostrava
19. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
20. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
21. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
22. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
23. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
24. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
25. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
26. EDUCAnet gymnázium Ostrava
27. Biskupské gymnázium v Ostravě
28. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
29. Gymnázium Nový Jičín
30. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
31. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
32. Gymnázium Karviná
33. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
34. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
35. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
36. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
37. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
38. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
39. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
40. Gymnázium Rýmařov
41. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál
42. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2
2. Gymnázium Uničov
3. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
4. Gymnázium Jeseník
5. Gymnázium Zábřeh
6. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
7. Gymnázium Jana Opletala Litovel
8. Slovanské gymnázium Olomouc
9. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
10. Gymnázium Šumperk
11. Gymnázium Olomouc - Hejčín
12. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově
13. Gymnázium Kojetín
14. Gymnázium Šternberk
15. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
16. Gymnázium Lipník nad Bečvou
17. Gymnázium Hranice
18. Základní škola a Gymnázium města Konice
19. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
20. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc

Pardubický kraj

1. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
2. Gymnázium Česká Třebová
3. Gymnázium Mozartova, Pardubice
4. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
5. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
6. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
7. Gymnázium Ústí nad Orlicí
8. Gymnázium Jevíčko
9. Gymnázium Polička
10. Gymnázium Žamberk
11. Gymnázium Vysoké Mýto
12. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
13. Gymnázium Svitavy
14. Gymnázium Moravská Třebová
15. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
16. Sportovní gymnázium Pardubice
17. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
20. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium Blovice
2. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
3. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
4. Církevní gymnázium Plzeň
5. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
6. Gymnázium Plzeň
7. Masarykovo gymnázium Plzeň
8. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
9. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
10. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
11. Gymnázium Tachov
12. Gymnázium Stříbro
13. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem
14. Sportovní gymnázium Plzeň
15. Gymnázium Sušice
16. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov

Středočeský kraj

1. Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
2. Sportovní gymnázium Kladno
3. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
4. Gymnázium Jana Palacha Mělník
5. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
6. Gymnázium Kladno
7. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
8. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
9. Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
10. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
11. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
12. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
13. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
14. Gymnázium Vlašim
15. Gymnázium Příbram
16. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
17. Sunny Canadian International School
18. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
19. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
20. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
21. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
22. Open Gate gymnázium Říčany
23. Gymnázium Říčany
24. Gymnázium Čelákovice
25. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
26. Gymnázium Mnichovo Hradiště
27. Gymnázium Mladá Boleslav
28. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
29. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
30. Gymnázium Kolín
31. Gymnázium Český Brod
32. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
33. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.
34. Gymnázium Joachima Barranda Beroun

Ústecký kraj

1. Gymnázium Rumburk
2. Gymnázium Lovosice
3. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
4. Gymnázium Chomutov
5. Gymnázium Varnsdorf
6. Podkrušnohorské gymnázium Most
7. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
8. Gymnázium Žatec
9. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
10. Gymnázium Teplice
11. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
12. Gymnázium Kadaň
13. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
14. Gymnázium Roudnice nad Labem
15. Gymnázium Děčín
16. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
17. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
18. Gymnázium Podbořany
19. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
20. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
21. Gymnázium Česká Kamenice

Zlínský kraj

1. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
2. Gymnázium Otrokovice
3. Stojanovo gymnázium Velehrad
4. Gymnázium Valašské Klobouky
5. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
6. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
7. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
8. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
9. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
10. Masarykovo gymnázium Vsetín
11. Gymnázium Kroměříž
12. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
13. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
14. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
15. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice