Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

Gymnázium Jiřího Ortena je všeobecně vzdělávací škola. Žáci mohou dospět k maturitě buď v osmiletém, nebo čtyřletém studijním oboru. Svým působením chce GJO v žácích vybudovat předpoklady pro to, aby byli v dnešním dynamickém světě profesně konkurenceschopní. Sídlí v jedné z nejmodernějších školních budov v Česku a nachází se v poklidné čtvrti na okraji Kutné Hory.

Gymnázium pod Svatou Horou Příbram

Jsme malá škola zaměřená na živé jazyky s certifikovanou výukou některých předmětů v cizím jazyce, individuálním přístupem, silnou divadelní tradicí a pestrou nabídkou školních i mimoškolních akcí.

Gymnázium Jana Palacha Mělník

Gymnázium nabízí jak osmileté, tak čtyřleté studium. Úspěšnost v přijímání na vysoké školy je u jeho žáků velmi dobrá. Pedagogický sbor se snaží vést studenty k co nejlepšímu budoucímu uplatnění. Celá škola nabízí velice příjemné, ale i funkční prostředí. Studenti kromě běžných předmětů mohou studovat několik cizích jazyků, jsou jim zprostředkovávány studijní pobyty v zahraničí a mezinárodní jazykové zkoušky. Ve vyšších ročnících si vybírají ze širokého spektra volitelných předmětů.

Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady

Gymnázium Jiřího z Poděbrad je škola s dlouholetou tradicí se všeobecným zaměřením. Sídlem školy je lázešké město Poděbrady. V současné době naše škola nabízí osmileté a čtyřleté studium.

Gymnázium Kladno

Studenti školy se každoročně úspěšně účastní odborných olympiád a soutěží. Pod vedením našich pedagogů se dokáží prosadit v celostátních i mezinárodních kolech a někteří na základě úspěšných konkurzů absolvují studijní pobyty např. v USA a Anglii. Hlavním kritériem pro hodnocení úspěšnosti našich studentů ale zůstává jejich uplatnění po absolvování školy.

Gymnázium Příbram

Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora

CG připravuje studenty pro další studium především na vysokých školách. Proto dbáme na kvalitní všeobecné vzdělání, zejména na výuku mateřského jazyka, cizího jazyka a matematiky. Ve vyšších ročnících gymnázia si studenti mohou podle svého zaměření vybrat ze systému volitelných předmětů a seminářů. CG zajišťuje kvalifikovanou výuku čtyř světových jazyků Aj, Fj, Nj, Šj a jazyka latinského, který je povinný v pátém ročníku a následně pak zařazen mezi volitelné předměty.