Gymnázium Hranice

Gymnázium Hranice bylo založeno roku 1871, je tedy nejstarší střední školou v Hranicích. Poskytuje střední vzdělání s maturitní zkouškou po šestiletém či čtyřletém studiu. Výuka cizích jazyků, výběr z volitelných předmětů a seminářů dává jak všeobecné základy, tak i možnost specializovat se podle vlastního zájmu a podle budoucího zaměření vysokoškolského studia. Naše škola si uchovává pozitivní atmosféru, zázemí pro práci, studium a utváření vzájemných vztahů.

Studenti jsou úspěšnými řešiteli olympiád, dosahují úspěchů jak ve sportovních aktivitách, tak ve vědomostních soutěžích. Je zde velmi dobré vybavení učebními pomůckami a výpočetní technikou. Studenti mají možnost návštěvy partnerské zahraniční školy v Holandsku.

• Gymnázium Hranice
  • Hranice