Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Tři obory studia - osmileté všeobecné, čtyřleté všeobecné a česko-španělské šestileté bilingvní studium, kvalitní a náročná výuka, plně kvalifikovaný pedagogický sbor včetně zahraničních lektorů. Vysoká úspěšnost při přijímacím řízení na VŠ, fakultní škola FF UK a PřF UK. Velký důraz na výuku cizích jazyků, mnoho zahraničních aktivit. Nadstandartní sportovní areál.

Počet studentů: 700

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Všichni uchazeči musí absolvovat písemné přijímací zkoušky.

Výměnné a poznávací pobyty v zahraničí, spolupráce se zahraničními školami. Adaptační kurzy zaměřené na budování třídních skupin. Velké množství mimoškolních zájmových aktivit, účast v národních i mezinárodních soutěžích, projektech a grantech. Velmi dobré vybavení učebními pomůckami a výpočetní technikou. Nadstandartní sportovní areál. Školní poradenské pracoviště, školní psycholog, školní stravování.

• Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
  • Praha