Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Gymnázium Františka Křižíka bylo založeno v roce 1991 jako jedna z prvních soukromých škol, v roce 2013 byla škola rozšířená o základní školu.

Studijní programy/obory: (název, forma studia, titul)

Všeobecné gymnázium

Čtyřleté gymnázium Prezenční studium
Osmileté gymnázium Prezenční studium

Škola poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání s velkým důrazem na jazyky. Moderním vyučováním (využití iPadů ve výuce, elektronické učebnice, zajímavé aplikace a programy) a pestrou výukou (exkurze, přednášky, školní projekty, volitelné semináře a nepovinné předměty) se snaží zvýšit zájem studentů o vzdělávání.·

Klima školy podporuje rozvoj osobností, které si uvědomují sílu vlastního názoru, jsou tvořivé a schopné prosadit se i v netypických životních situacích. Pro školu je typický individuální přístup a partnerský vztah mezi učiteli a žáky.

Věci chceme dělat společně, děláme vše pro to, aby nám ve škole bylo dobře.

• Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.
  • Plzeň