EDUCAnet gymnázium Ostrava

EDUCAnet Ostrava - gymnázium s rozšířenou výukou informačních technologií vzdělání - technologie - zábava. * ve škole vládne přátelská atmosféra, podporujeme rozvoj osobnosti studenta, respektujeme právo na jeho vlastní názor; * komunikujeme s rodiči - osobně, přes e-mail, facebook, telefonem; * studenti u nás studují s notebookem nebo tabletem PC, výuka téměř ve všech předmětech je založena na využití notebooku, tabletu a moderních metod;

v každé učebně našeho gymnázia využíváme datový projektor s počítačem, interaktivní tabulí a internetem; *podporujeme praktické činnosti a dovednosti studentů v přírodovědných předmětech, máme výborně vybavenou učebnu a laboratoř přírodních věd; * významnou roli přisuzuje škola výuce cizích jazyků, kde spolupracujeme s rodilými mluvčími; * učíme se na cestách - v rámci studijních pobytů studenti navštívili země Beneluxu, Německo, Francii, Maďarsko, Anglii, Rakousko, Španělsko, Slovensko a Polsko.

• EDUCAnet gymnázium Ostrava
  • Ostrava