Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

• Masarykova 379, 696 62 Strážnice
  • Tel.: 518 332 106
  • Web: www.gys.cz

Jsme Fakultní škola Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a partnerská škola Cambridge P.A.R.K.  Získali jsme status školy spolupracující s Mensou. Jsme držiteli  prestižního titulu EKOŠKOLA již počtvrté. Obrovským úspěchem  bylo získání dvou 1. míst v celostátním kole SOČ , pod vedením VŠ pedagogů MU v Brně a našich vyučujících a 1.místo v mezinárodní Dějepisné soutěži studentů gymnázií v Chebu pod záštitou Senátu PČR.

WWW: www.gys.cz
Počet studentů: 340

Dny otevřených dveří

1.2.2017

Probíhá motivační soutěž „Úspěch se musí odpracovat “, která má především motivovat žáky i učitele k dalšímu osobnímu rozvoji, k dosahování co nejlepších studijních výsledků  a  mimořádných výkonů nejen ve škole, ale  i v mimoškolních aktivitách.Tento projekt založil Ing. Leoš Novotný, který ho každoročně zajistí po dobu pěti let (2013-2018) finanční částkou 450 tisíc Kč. Tato částka bude na základě soutěžních kriterií sloužit k odměňování žáků i učitelů.

• Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
  • Masarykova 379, 696 62 Strážnice