GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.

Popis

Soukromé osmileté  gymnázium zařazené v rejstříku škol ČR od 1.9.1991. Školné  41,-Kč denně. Budova školy se nachází v krásné zahradě klidné části města Dubí u Teplic. Přímo u školy jsou zastávky MHD.  Přijímáme žáky do odpovídajících ročníků víceletého gymnázia žáky z 5. až 9. tříd základních škol. Dosahujeme vysoké úspěšnosti u maturit i přijímání na vysoké a zahraniční školy. Poskytujeme všeobecné vzdělávání v bezbariérovém zázemí, příjemné atmosféře s netradičními prvky výuky menší rodinné školy. Mise školy: V každém z nás je potenciál. V přátelské atmosféře školy s orientací na moderní vzdělávání od kvantity ke kvalitě můžeme dosáhnout těch nejlepších výsledků, o kterých nemáme dlouho ani ponětí.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: gymdubi.cz
Facebook: https://www.facebook.com/gjakdubi
Instagram: https://www.instagram.com/gymdubi/
Instagram: https://www.linkedin.com/company/gymn%C3…ch/
Zaměření školy: Gymnázium
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ne
Počet přijímaných do prvního ročníku: 20
Počet přihlášených: 27
Počet zapsaných: 15
Počet studentů: 120
Počet absolventů od roku založení: 450

Dny otevřených dveří

V pondělí 9.ledna a 16.ledna 2023 vždy od 15:00 do 17:00 hodin

Přijímací řízení

Do primy víceletého gymnázia (pro uchazeče z 5.tříd ZŠ) : 1.Státní didaktické testy z matematiky a českého jazyka.2. Ústní motivační pohovor na předem zadaná téma v předmětu český jazyk, cizí jazyk a matematika.

Do kvinty víceletého gymnázia (pro uchazeče z 9. tříd ZŠ): Ústní motivační pohovor na předem zadaná téma v předmětu český jazyk, cizí jazyk a matematika 

Do sekundy, tercie a kvarty víceletého gymnázia (pro uchazeče ze 6., 7. a 8. tříd ZŠ) Ústní motivační pohovor na předem zadaná téma v předmětu český jazyk, cizí jazyk a matematika 

Podrobné informace o škole

Nejsme tradiční školou. Učení nás bavíJde nám o to, aby se každý student ve škole učil naplno a zažíval při tom úspěch i radost. Ušli jsme již pořádný kus cesty ke splnění našich vizí. 

NAŠE DESATERO: 1. „Nechceš být pro učitele jen jedním z mnoha?“ 2. „Pracuje se Ti lépe v přátelské atmosféře, kde jsou mezilidské vztahy důležité?“ 3. „Cítíš se lépe v menším kolektivu, kde můžeš vyniknout?“ 4. „Rád by ses se svými nápady na výuce podílel?” 5. „Využil bys konzultace a individuální pomoc s látkou, která je pro tebe náročná?” 6. „Chceš být maximálně úspěšný u maturitní zkoušky a přijímacích zkoušek na VŠ?“ 7. „Chceš si maturitu několikrát vyzkoušet nanečisto, abys věděl, do čeho vlastně jdeš?” 8. „Potřebuješ ze zdravotních či jiných důvodů úpravu rozvrhu i jiný přístup?“ 9. „Věnuješ se aktivně sportu, školu zvládáš, ale potřebuješ individuální rozvrh?“ 10. „Hledáš bezbariérovou školu i školu bez bariér?“ Máte způsob výuky podobný názor jako my? Pak máte o důvod víc, proč nás navštívit.

  • GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.
  • Bystřická 275/27, Dubí u Teplic, 41702 Dubí
  • tel.: 417530732, 603839422
  • e-mail: gymdubi@volny.cz
  • gymdubi.cz

Diskuze