preview

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Video

Gymnázium v Bystřici nad Pernštejnem poskytuje všeobecné středoškolské vzdělání studentům z Bystřice nad Pernštejnem a spádové oblasti okolních obcí. Myšlenka názvu DUHOVÁ ŠKOLA se původně zrodila na základě jasných barev, jimiž jsou označena jednotlivá podlaží. Pak se naše úvahy ubíraly dál. Barvy duhy jsou spojeny v jediné kompaktní spektrum. Podobně kompaktně působí i vzdělání poskytované naší školou – přispívá k vytvoření spektra poznatků z jednotlivých oborů, upevňuje mezipředmětové vztahy a přispívá k všestrannému rozvoji osobnosti každého jedince.

Kde studovat po střední škole?

Stačí se podívat jedním klikem do brožury Absolvent.cz

brochure

Nebo se podívejte na sociální stránky školy

WWW: https://gybnp.webnode.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/gybnp.cz
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P2D8asWDRv0
Zaměření školy: Gymnázium
Typ školy: Veřejná
Bezbariérový přístup: Ano

Podrobné informace o škole

Proč studovat u nás?

    Pokud se chceš stát slušným, aktivním a vzdělaným člověkem, který je schopen se uplatnit v osobním i pracovním životě, je pro tebe Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem správnou volbou.

    Naši absolventi jsou schopni jasně, srozumitelně a kultivovaně formulovat myšlenky a názory v ústní i písemné formě, obvykle ve více cizích jazycích. I ty se naučíš takto komunikovat a kromě toho budeš efektivně používat ICT technologie při řešení problémů. Problémy zvládneš řešit v týmu a naučímě tě, jak prezentovat výsledky tvé práce a jak obhájit svůj názor před svými spolužáky a učiteli. 

    Jestli nevíš, kým se chceš stát, naše gymnázium tě nasměruje a jistě najdeš obor, který bude právě tím tvým pro budoucí studium na vysoké škole.

Více zde: 

https://gybnp.webnode.cz/proc-prave-my/

Diskuze