Gymnázium - O nás

• Nabízíme čtyřletý obor Gymnázia (po 9. třídě ZŠ) a osmiletý obor Gymnázia (po 5. třídě ZŠ).
  • Naši absolventi úspěšně pokračují ve studiu na všech typech VŠ, popřípadě se velmi dobře uplatňují na trhu práce.
  • Výuka probíhá v plně vybavených odborných a poloodborných učebnách s projektory, multimediální výbavou a internetem.
  • K dispozici jsou 2 výborně vybavené učebny pro výuku informačních a multimediálních aplikací, speciální učebny estetické výchovy: hudební výchovy a výtvarné výchovy.
  • Konektivitu k internetu zajišťujeme 200 Mbps optickým vedením.
  • Škola je plně pokryta Wi‐Fi internetovou konektivitou s velkou kapacitou, žákům je poskytováno připojení zdarma.
  • Disponujeme 2 jazykovými učebnami pro výuku cizích jazyků s multimediální podporou a počítači.
  • Pořádáme sportovní kurzy: vodácký kurz, lyžarský kurz.
  • Organizujeme zahraniční geografické exkurze v rámci celé Evropy: geografické, jazykové.
  • Pořádáme jednodenní i vícedenní odborné exkurze po ČR.
  • Naši žáci se úspěšní účastní vědomostních soutěží a olympiád v okresních, krajských i celostátních kolech. Máme vypracovaný systém práce s talentovanou mládeží.
  • Škola má vlastní jídelnu s dobrou kuchyní, nabízíme ubytování s bezplatným připojením k internetu.
  • Škola má svoji tělocvičnu, posilovnu, tři sportovní hřiště, tenisový kurt.
  • Nacházíme se v ekologicky čistém prostředí beskydského podhůří, v klidné části města.
  • Dopravní obslužnost školy je vynikající, vlaková zastávka (ČD) je vedle školy, autobusové do cca 5 minut chůze.

Průmyslová škola - O nás

Proč studovat právě u nás?

• Nabízíme perspektivní obory, zavádíme nejnovější trendy techniky do výuky.
  • Naši absolventi se velmi dobře uplatňují na trhu práce nebo úspěšně pokračují ve studiu na VŠ.
  • Absolventi oborů elektrotechnika a elektrikář získají osvědčení dle §5 Vyhlášky 50/78 Sb.
  • Máme k dispozici 25 dobře vybavených tříd s projektory, multimediální výbavou a internetem.
  • Škola má velké zázemí pro odbornou a praktickou výuku, k dispozici je 15 odborných učeben, laboratoří a dílen.
  • K dispozici jsou 4 dobře vybavené učebny pro výuku informačních a multimediálních aplikací.
  • Vybudovali jsme supermoderní počítačovou učebnu pro výuku počítačových sítí a operačních systémů.
  • Máme tři špičkově vybavené elektrotechnické laboratoře s přístroji předních světových výrobců.
  • K dispozici máme přes 200 PC, 400 přípojek LAN, konektivitu k internetu zajišťujeme 200 Mbps optickým vedením.
  • Máme 3 jazykové učebny pro výuku cizích jazyků s multimediální podporou a počítači.
  • Škola má svoji tělocvičnu, posilovnu, tři sportovní hřiště, tenisový kurt.
  • Nacházíme se v ekologicky čistém prostředí beskydského podhůří, v náručí zeleně a hor.
  • Dopravní obslužnost školy je vynikající, zastávka vlaku je vedle školy.

WWW: https://www.frengp.cz/
Zaměření školy: Střední průmyslová škola, Gymnázium

Čtyřleté gymnázium

Osmileté gymnázium