Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4

Jsme soukromé všeobecné gymnázium se zaměřením na výuku cizích jazyků. Kromě samotné výuky angličtiny jako cizího jazyka vyučujeme od primy některé odborné předměty přímo v angličtině. Dalším vyučovaným cizím jazykem je španělština, od tercie pak studentům přibývá ještě němčina či francouzština.

Na vyšším gymnáziu skládají studenti mezinárodní cambridgeské zkoušky IGCSE, po jejichž úspěšném složení vstupují do dvouletého IB Diploma Programme.

WWW: https://dinoskola.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/DINOSCHOOLS/
Typ školy: Soukromá

• Studium na našem gymnáziu je zakončené českou i mezinárodní IB maturitou, která našim absolventům otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.
  • Studenti se účastní výměnného programu v naší partnerské škole ve Španělsku.
  • Cizí jazyky vyučují aprobovaní rodilí mluvčí v menších skupinách studentů.
  • Pro školu je typická její rodinná atmosféra.
  • Počet dětí ve třídě bývá obvykle 16.
  • Výuka u nás začíná v 8.45 a nezvoní.
  • Nabízíme individuální přístup, je-li třeba, přizpůsobíme výuku individuálním potřebám studenta.
  • Využíváme služeb vlastního školního poradenského centra: školní psycholožky, speciální pedagožky, metodičky prevence a výchovné poradkyně.
  • Naší snahou je, aby studenty výuka bavila a aby do školy chodili rádi. Podporujeme jejich zvídavost, vedeme je k samostatnosti a důvěře v sebe sama a své schopnosti.
  • Během výuky používáme nejrůznější metody, mj. pracujeme s iPady.
  • Naši studenti nosí uniformy, které podporují jejich příslušnost ke škole a zároveň dotvářejí etický rozměr výuky.
  • Školu tvoří učitelé, proto do našeho pedagogického týmu vybíráme kvalitní a motivované učitele, kteří pracují s nasazením a mají svoji práci rádi.