Hlavní město Praha

1. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
2. Gymnázium Budějovická Praha 4
3. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
4. Gymnázium Botičská Praha 2
5. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
6. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
7. Gymnázium Arabská Praha 6
8. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
9. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
10. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
11. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
12. Gymnázium Omská Praha 10
13. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
14. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
15. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
16. Malostranské gymnázium Praha 1
17. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
18. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
19. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
20. Gymnázium Voděradská Praha 10
21. Gymnázium Přípotoční Praha 10
22. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
23. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
24. Gymnázium Písnická Praha 4
25. Akademické gymnázium Praha 1
26. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
27. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
28. Nový Porg gymnázium Praha 8
29. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
30. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
31. Soukromé gymnázium ALTIS Praha 4
32. Gymnázium Čakovice Praha 9
33. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
34. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
35. Karlínské gymnázium Praha 8
36. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
37. Gymnázium Chodovická Praha 9
38. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
39. Duhovka - Gymnázium pro život Praha 4
40. Gymnázium Sázavská Praha 2
41. Gymnázium Českolipská Praha 9
42. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1
43. Gymnázium Litoměřická Praha 9
44. Gymnázium Postupická Praha 4
45. Gymnázium Na Zátlance Praha 5
46. Gymnázium Špitálská Praha 9
48. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
49. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
50. Gymnázium Ústavní Praha 8
51. Trojské gymnázium Praha 7
52. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
53. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
54. Gymnázium Německé školy v Praze 5
55. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
56. Gymnázium Opatov Praha 4
57. Gymnasium Jižní Město Praha 4
58. 1. Slovanské gymnázium Praha 5
59. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
60. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
61. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
62. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
63. Křesťanské gymnázium Praha 10
64. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
65. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
66. EKO gymnázium Praha 10 o.p.s.

Jihočeský kraj

1. Gymnázium Vodňany
2. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
3. Česko-Anglické gymnázium České Budějovice
4. Gymnázium Strakonice
5. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
6. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
7. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
8. Gymnázium České Budějovice
9. České reálné gymnázium České Budějovice
10. Gymnázium Třeboň
11. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
12. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
13. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
14. Gymnázium Soběslav
15. Gymnázium Prachatice
16. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
17. Gymnázium Dačice
18. Gymnázium Český Krumlov
19. Gymnázium Týn nad Vltavou
20. Gymnázium Trhové Sviny

Jihomoravský kraj

1. Purkyňovo gymnázium Strážnice
2. Gymnázium Brno, Elgartova 3
3. Biskupské gymnázium Brno
4. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
5. Gymnázium Velké Pavlovice
6. Gymnázium Bučovice
7. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
8. Gymnázium Boskovice
9. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
10. Gymnázium Brno, Křenová 36
11. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
12. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
13. Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
14. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
15. Gymnázium Hády Brno
17. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
18. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
19. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
20. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
21. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
22. Gymnázium J. G. Mendela Brno
24. Gymnázium Židlochovice
26. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
27. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
28. Gymnázium Brno-Řečkovice
29. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
30. I. Německé zemské gymnázium Brno
31. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
33. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
34. Gymnázium Moravský Krumlov
35. Gymnázium Vyškov
36. Gymnázium Tišnov
37. Moravské gymnázium Brno
38. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
39. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
40. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
41. EKO gymnázium Brno, o.p.s.

Karlovarský kraj

1. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
2. Gymnázium Cheb
3. Gymnázium Sokolov
4. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
5. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
6. Gymnázium a Střední odborná škola Aš
7. První české gymnázium v Karlových Varech
8. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
9. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
10. Gymnázium Ostrov

Kraj Vysočina

1. Gymnázium Havlíčkův Brod
2. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
3. Gymnázium Velké Meziříčí
4. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
5. Gymnázium Pelhřimov
6. Gymnázium Chotěboř
7. Gymnázium Jihlava
8. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
9. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
10. Katolické gymnázium Třebíč
11. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
12. Gymnázium Třebíč
13. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
14. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
15. Gymnázium Pacov
16. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Královéhradecký kraj

1. Gymnázium Broumov
2. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
3. Gymnázium Nový Bydžov
4. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
5. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
6. Jiráskovo gymnázium Náchod
7. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
8. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
9. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
10. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
11. Gymnázium Dobruška
12. Gymnázium Trutnov
13. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
15. Gymnázium Vrchlabí
16. Gymnázium Šlapanice
17. Gymnázium Dvůr Králové n. L.
19. Lepařovo gymnázium Jičín
20. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové
21. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
25. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích

Liberecký kraj

1. Gymnázium Frýdlant
2. Podještědské gymnázium Liberec
3. Gymnázium Tanvald
4. Gymnázium Jablonec nad Nisou
5. Gymnázium Česká Lípa
6. Gymnázium I. Olbrachta Semily
7. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
8. Gymnázium Turnov
9. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
10. Gymnázium F.X.Šaldy Liberec
11. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec
12. Gymnázium Mimoň

Moravskoslezský kraj

2. Matiční gymnázium Ostrava
3. Gymnázium Ostrava - Hrabůvka
4. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
5. Masarykovo gymnázium Příbor
6. Mendelovo gymnázium v Opavě
7. Gymnázium Havířov - Podlesí
8. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
9. Slezské gymnázium Opava
10. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
11. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
12. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
13. Gymnázium Krnov
14. EDUCAnet gymnázium Ostrava
15. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
16. Gymnázium Komenského, Havířov
17. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
18. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
19. Gymnázium Český Těšín
20. Gymnázium Karviná
21. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
22. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
23. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
24. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
25. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
26. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
27. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
28. Gymnázium Třinec
29. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
30. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
31. Gymnázium Nový Jičín
32. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
33. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
34. Vítkovická střední průmyslová škola a Gymnázium Ostrava
35. Gymnázium Vítkov
36. Biskupské gymnázium v Ostravě
37. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
38. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
39. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
40. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
41. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
42. Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem
43. Gymnázium Rýmařov
44. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál
45. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Gymnázium Jana Opletala Litovel
2. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějov
3. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
4. Gymnázium Uničov
5. Slovanské gymnázium Olomouc
6. Gymnázium Hranice
7. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
8. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
9. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
10. Gymnázium Olomouc - Hejčín
11. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
12. Základní škola a Gymnázium města Konice
13. Gymnázium Zábřeh
14. Gymnázium Šternberk
15. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
16. Gymnázium Šumperk
17. Gymnázium Jeseník
18. Gymnázium Lipník nad Bečvou
19. Gymnázium Kojetín
20. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově

Pardubický kraj

1. Gymnázium Česká Třebová
2. Gymnázium Mozartova, Pardubice
3. Gymnázium Ústí nad Orlicí
4. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
5. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
6. Gymnázium Svitavy
7. Gymnázium Žamberk
8. Gymnázium Pardubice
9. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
10. Sportovní gymnázium Pardubice
11. Gymnázium Moravská Třebová
12. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
13. Gymnázium Vysoké Mýto
14. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
15. Gymnázium Jevíčko
16. Gymnázium Polička
17. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
32. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium Blovice
2. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
3. Církevní gymnázium Plzeň
4. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
5. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
6. Gymnázium Plzeň
7. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
8. Masarykovo gymnázium Plzeň
9. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
10. Gymnázium Sušice
11. Gymnázium Tachov
12. Gymnázium Stříbro
13. Sportovní gymnázium Plzeň
14. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov
15. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
47. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem

Středočeský kraj

1. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
2. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
3. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
5. Gymnázium Kolín
6. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
7. Gymnázium Nymburk
8. Sportovní gymnázium Kladno
9. Gymnázium Joachima Barranda Beroun
10. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
11. Gymnázium Příbram
12. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
13. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
14. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
15. Gymnázium Jana Palacha Mělník
16. Gymnázium Vlašim
17. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
18. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
19. Gymnasium Kladno
20. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
21. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
22. Gymnázium Český Brod
23. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
24. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
25. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
26. Open Gate gymnázium Říčany
27. Gymnázium Říčany
28. Gymnázium Čelákovice
29. Gymnázium Mnichovo Hradiště
30. Gymnázium Mladá Boleslav
31. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
32. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
33. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.

Ústecký kraj

1. Gymnázium Varnsdorf
2. Gymnázium Lovosice
3. Gymnázium Rumburk
4. Gymnázium Teplice
5. Gymnázium Kadaň
6. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
7. Gymnázium Děčín
8. Gymnázium Roudnice nad Labem
9. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
10. Gymnázium Chomutov
11. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
12. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
13. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
14. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
15. Gymnázium Česká Kamenice
16. Podkrušnohorské gymnázium Most
17. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
18. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
19. Gymnázium Žatec
20. Gymnázium Podbořany
21. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
22. Chomutovské soukromé gymnázium, s.r.o.

Zlínský kraj

1. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
2. Gymnázium Otrokovice
3. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
4. Stojanovo gymnázium Velehrad
5. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
6. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
7. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
8. Gymnázium Valašské Klobouky
9. Gymnázium Kroměříž
10. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
11. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
12. Masarykovo gymnázium Vsetín
13. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
14. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
15. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice