Hlavní město Praha

1. Gymnázium Botičská Praha 2
2. Gymnázium Elišky Krásnohorské Praha 4
3. Střední škola, gymnázium a lyceum Praha 6
4. Gymnázium Budějovická Praha 4
5. Gymnázium Arabská Praha 6
6. Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4
7. Gymnázium Jana Palacha Praha 1
8. Gymnázium Na Pražačce Praha 3
9. Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha 5
10. Gymnázium Jana Nerudy Praha 1
11. Gymnázium Omská Praha 10
12. Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola o.p.s Praha 18
13. Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5
14. Anglicko-české gymnázium AMAZON Praha 1
15. Gymnázium Nad Alejí Praha 6
16. Malostranské gymnázium Praha 1
17. Gymnázium Jaroslava Seiferta o.p.s. Praha 9
18. Gymnázium Voděradská Praha 10
19. Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3
20. Akademické gymnázium Praha 1
21. Gymnázium Nad Štolou Praha 7
22. Gymnázium Písnická Praha 4
23. Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5
24. Gymnázium Milady Horákové v Praze 4
25. Gymnázium U Libeňského zámku Praha 8
26. Gymnázium Přípotoční Praha 10
27. EDUCAnet - gymnázium a střední odborná škola Praha 4, s.r.o.
28. Gymnázium Oty Pavla Praha 5
29. Gymnázium Sázavská Praha 2
30. Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 5
31. Karlínské gymnázium Praha 8
32. Klasické gymnázium Modřany Praha 4
33. Arcibiskupské gymnázium v Praze 2
34. Gymnázium Čakovice Praha 9
35. Soukromé gymnázium ALTIS Praha 4
36. Duhovka - Gymnázium pro život Praha 4
37. Gymnázium Jaroslava Heyrovského Praha 5
38. Gymnázium Prof. Jana Patočky Praha 1
39. Gymnázium Chodovická Praha 9
40. Nový Porg gymnázium Praha 8
41. Gymnázium Na Zátlance Praha 5
42. Gymnázium Postupická Praha 4
43. Gymnázium Českolipská Praha 9
44. Gymnázium Litoměřická Praha 9
45. Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského Praha 1
46. Gymnázium Špitálská Praha 9
48. Soukromé gymnázium ARCUS Praha 9, s.r.o.
49. Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna Praha 8
50. Gymnázium Ústavní Praha 8
51. Trojské gymnázium Praha 7
52. Rakouské gymnázium v Praze 7, o.p.s.
53. Gymnázium Jana Keplera Praha 6
54. Gymnázium Německé školy v Praze 5
55. Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha 5
56. Dino High School - Soukromé osmileté gymnázium Praha 4
57. Gymnázium Opatov Praha 4
58. Gymnasium Jižní Město Praha 4
59. 1. Slovanské gymnázium Praha 5
60. Soukromé gymnázium Josefa Škvoreckého Praha 2
61. Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium v Praze 2
62. Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené Praha 2
63. První česko-ruské gymnázium, s.r.o. Praha 10
64. Křesťanské gymnázium Praha 10
65. Gymnázium bratří Čapků Praha 10
66. EKO gymnázium Praha 10 o.p.s.

Jihočeský kraj

1. Gymnázium Vodňany
2. Biskupské gymnázium J.N. Neumanna a Církevní základní škola České Budějovice
3. Česko-Anglické gymnázium České Budějovice
4. Gymnázium Strakonice
5. Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Kaplice
6. Gymnázium česká a Gymnázium olympijských nadějí České Budějovice
7. Gymnázium J.V. Jirsíka České Budějovice
8. Gymnázium České Budějovice
9. České reálné gymnázium České Budějovice
10. Gymnázium Třeboň
11. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
12. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
13. Táborské soukromé gymnázium, s.r.o. Tábor
14. Gymnázium Soběslav
15. Gymnázium Prachatice
16. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
17. Gymnázium Dačice
18. Gymnázium Český Krumlov
19. Gymnázium Týn nad Vltavou
20. Gymnázium Trhové Sviny

Jihomoravský kraj

1. Purkyňovo gymnázium Strážnice
2. Gymnázium Brno, Elgartova 3
3. Gymnázium Brno, Vídeňská 47
4. Biskupské gymnázium Brno
5. Gymnázium Velké Pavlovice
6. Gymnázium Bučovice
7. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno
8. Gymnázium Boskovice
9. Klvaňovo gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a sociální Kyjov
10. Gymnázium Brno, Křenová 36
11. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Legionářů 1, 695 01 Hodonín
12. Gymnázium Slovanské náměstí, Brno
13. Gymnázium Tomáše G. Masaryka, Zastávka
14. Gymnázium Hády Brno
15. Klasické a Španělské gymnázium Brno-Bystrc
16. Gymnázium Matyáše Lercha Brno
18. Gymnázium T.G.Masaryka Hustopeče
19. EDUCAnet - Střední odborná škola a gymnázium Brno, o.p.s.
21. Gymnázium J. G. Mendela Brno
22. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14
23. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
24. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Mikulov
26. Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
27. Gymnázium Židlochovice
28. I. Německé zemské gymnázium Brno
29. Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
30. Gymnázium Brno-Řečkovice
31. Cyrilometodějské gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Brno
33. Gymnázium a střední odborná škola pedagogická Znojmo
34. Gymnázium Moravský Krumlov
35. Gymnázium Vyškov
36. Gymnázium Tišnov
37. Moravské gymnázium Brno
38. Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací Brno
39. Gymnázium Integra Brno, s.r.o.
40. Gymnázium GLOBE Brno, s.r.o.
41. EKO gymnázium Brno, o.p.s.

Karlovarský kraj

1. Svobodná chebská škola, Základní škola a gymnázium Cheb
2. Gymnázium Sokolov
3. Gymnázium Cheb
4. Gymnázium a Obchodní akademie Mariánské Lázně
5. Střední odborná škola pedagogická, Gymnázium a Vyšší odborná škola Karlovy Vary
6. Gymnázium a Střední odborná škola Aš
7. První české gymnázium v Karlových Varech
8. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova Sokolov
9. Gymnázium a obchodní akademie Chodov
10. Gymnázium Ostrov

Kraj Vysočina

1. Gymnázium Havlíčkův Brod
2. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec
3. Gymnázium Velké Meziříčí
4. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. Jihlava
5. Gymnázium Pelhřimov
6. Gymnázium Chotěboř
7. Gymnázium Jihlava
8. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou
9. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
10. Katolické gymnázium Třebíč
11. Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
12. Gymnázium Třebíč
13. Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
14. Gymnázium a Střední odborná škola Moravské Budějovice
15. Gymnázium Pacov
16. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Královéhradecký kraj

1. Gymnázium Broumov
2. Gymnázium Nový Bydžov
3. Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové
4. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hradec Králové
5. Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové
6. Jiráskovo gymnázium Náchod
7. Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou
8. První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové
9. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka
10. Gymnázium a Střední odborná škola Jaroměř
11. Gymnázium, Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Vyšší odborná škola Hořice
12. Gymnázium Dobruška
13. Gymnázium Trutnov
15. Gymnázium Vrchlabí
16. Gymnázium a Střední odborná škola Hostinné
17. Gymnázium Šlapanice
19. Lepařovo gymnázium Jičín
20. Česko-Anglické gymnázium Hradec Králové
21. Městské gymnázium a Střední odborná škola Úpice
25. Gymnázium Jana Blahoslava v Ivančicích

Liberecký kraj

1. Gymnázium Frýdlant
2. Podještědské gymnázium Liberec
3. Gymnázium Tanvald
4. Gymnázium Jablonec nad Nisou
5. Gymnázium I. Olbrachta Semily
6. Gymnázium Česká Lípa
7. Gymnázium a Střední odborná škola Jilemnice
8. Gymnázium Turnov
9. Střední odborná škola a gymnázium Liberec
10. Gymnázium F.X.Šaldy Liberec
11. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec
12. Gymnázium Mimoň

Moravskoslezský kraj

2. Matiční gymnázium Ostrava
3. Gymnázium Ostrava - Hrabůvka
4. Gymnázium Petra Bezruče Frýdek-Místek
5. Slezské gymnázium Opava
6. Mendelovo gymnázium v Opavě
7. Masarykovo gymnázium Příbor
8. 1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.
9. Gymnázium a Střední odborná škola Orlová - Lutyně
10. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava
11. Gymnázium Havířov - Podlesí
12. Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
13. Gymnázium Krnov
14. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava
15. EDUCAnet gymnázium Ostrava
16. Gymnázium a Střední odborná škola Frýdek-Místek
17. Gymnázium Komenského, Havířov
18. Gymnázium Františka Živného v Bohumíně
19. Gymnázium Karviná
20. Gymnázium a Střední škola Rájec-Jestřebí o.p.s.
21. Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě
22. Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál
23. Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
24. Gymnázium BMA - křesťanské jazykové gymnázium Frýdlant nad Ostravicí
25. Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě
26. Čtyřleté a osmileté gymnázium Frýdek-Místek
27. Gymnázium Nový Jičín
28. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium Ostrava
29. Gymnázium Třinec
30. Gymnázium Josefa Kainara Hlučín
31. Gymnázium Ostrava - Zábřeh
32. Gymnázium Olgy Havlové Ostrava - Poruba
33. Gymnázium Vítkov
34. Vítkovická střední průmyslová škola a Gymnázium Ostrava
35. Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava
36. Biskupské gymnázium v Ostravě
37. Střední odborná škola umělecká a Gymnázium s.r.o. Ostrava
38. Soukromé gymnázium a Střední odborná škola IUVENTAS Ostrava
39. Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. Orlová
40. Vyšší odborná škola DAKOL, Střední odborná škola a gymnázium DAKOL a Střední odborné učiliště DAKOL Karviná
41. Gymnázium s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně
42. Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem
43. Gymnázium Rýmařov
44. Základní škola a Městské osmileté gymnázium Bruntál
45. Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

1. Gymnázium Jana Opletala Litovel
2. Reálné gymnázium a základní škola města Prostějov
3. Gymnázium Uničov
4. Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc
5. Gymnázium Hranice
6. Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola Přerov
7. Slovanské gymnázium Olomouc
8. Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov
9. Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
10. Gymnázium Olomouc - Hejčín
11. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
12. Gymnázium Palackého a Střední odborná škola živnostenská Přerov, s. r. o.
13. Základní škola a Gymnázium města Konice
14. Gymnázium Zábřeh
15. Gymnázium Šternberk
16. Gymnázium Šumperk
17. Gymnázium Jeseník
18. Gymnázium Lipník nad Bečvou
19. Gymnázium Kojetín
20. Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově

Pardubický kraj

1. Gymnázium Česká Třebová
2. Gymnázium Mozartova, Pardubice
3. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
4. Gymnázium Ústí nad Orlicí
5. Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl
6. Gymnázium Svitavy
7. Gymnázium Žamberk
8. Gymnázium Pardubice
9. Letohradské soukromé gymnázium Letohrad
10. Sportovní gymnázium Pardubice
11. Gymnázium Moravská Třebová
12. Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice
13. Gymnázium Vysoké Mýto
14. Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč
15. Gymnázium Jevíčko
16. Gymnázium Polička
17. Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Pardubice
18. Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči
19. Gymnázium K.V.Raise Hlinsko
32. Gymnázium Blansko

Plzeňský kraj

1. Gymnázium Blovice
2. Gymnázium J.Š. Baara Domažlice
3. Církevní gymnázium Plzeň
4. Gymnázium Františka Křižíka s.r.o. Plzeň
5. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy
6. Gymnázium Plzeň
7. Gymnázium Luďka Pika Plzeň
8. Masarykovo gymnázium Plzeň
9. Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
10. Gymnázium Sušice
11. Gymnázium Tachov
12. Gymnázium Stříbro
13. Sportovní gymnázium Plzeň
14. Soukromá střední odborná škola a Gymnázium BEAN Staňkov
15. Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
47. Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem

Středočeský kraj

1. Gymnázium Mikuláše Koperníka Bílovec
2. Gymnázium pod Svatou Horou Příbram
3. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice
5. Gymnázium Kolín
6. Gymnázium Nymburk
7. Gymnázium Joachima Barranda Beroun
8. EKO gymnázium a Střední odborná škola multimediálních studií Poděbrady
9. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
10. Církevní gymnázium sv. Voršily Kutná Hora
11. Gymnázium Příbram
12. Sportovní gymnázium Kladno
13. Gymnázium Karla Čapka Dobříš
14. Gymnázium Václava Beneše Třebízského ve Slaném
15. Gymnázium Vlašim
16. Gymnázium Jana Palacha Mělník
17. Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník
18. Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
19. Gymnasium Kladno
20. Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Čáslav
21. Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
22. Gymnázium Český Brod
23. Gymnázium J.A. Komenského Nové Strašecí
24. Waldorfská škola Příbram - Základní škola, gymnázium a střední odborné učiliště
25. Masarykovo klasické gymnázium Říčany, s.r.o.
26. Open Gate gymnázium Říčany
27. Gymnázium Říčany
28. Gymnázium Čelákovice
29. Gymnázium Mnichovo Hradiště
30. Gymnázium Mladá Boleslav
31. Gymnázium Františka Palackého Neratovice
32. Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
33. EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno s.r.o.

Ústecký kraj

1. Gymnázium Rumburk
2. Gymnázium Lovosice
3. Gymnázium Teplice
4. Gymnázium Varnsdorf
5. Gymnázium Kadaň
6. Gymnázium Děčín
7. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václav Šmejkala Ústí nad Labem
8. Gymnázium T.G.Masaryka Litvínov
9. Gymnázium Roudnice nad Labem
10. Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
11. Gymnázium Chomutov
12. Gymnázium Václava Hlavatého Louny
13. Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří
14. Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
15. Gymnázium Česká Kamenice
16. Podkrušnohorské gymnázium Most
17. Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov
18. Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o. Dubí
19. Gymnázium Žatec
20. Gymnázium Podbořany
21. Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
22. Chomutovské soukromé gymnázium, s.r.o.

Zlínský kraj

1. Gymnázium Otrokovice
2. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
3. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
4. Stojanovo gymnázium Velehrad
5. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
6. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
7. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
8. Gymnázium Valašské Klobouky
9. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
10. Gymnázium Kroměříž
11. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
12. Masarykovo gymnázium Vsetín
13. Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
14. Gymnázium J.A. Komenského a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
15. Soukromé gymnázium a střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Kunovice